Герцогиня Сассекська Меган Маркл знову продемонструвала підтримку українських брендів — цього разу її неодноразово бачили в ювелірних виробах від української дизайнерки Валерії Гуземи, пише TabloID.
Прикраси, ймовірно, були привезені до США принцом Гаррі після його візиту до Києва.
Під час ділового заходу у Вашингтоні, присвяченого розвитку бізнесу, Меган доповнила свій світлий образ каблучкою з жовтого золота з трьома діамантами — вишуканим акцентом від Guzema. Стриманий дизайн прикраси ідеально вписався в мінімалістичний стиль герцогині.
На іншій публічній події, присвяченій ментальному здоров’ю, Меган з’явилася у сережках-кульках з білого золота — знову ж таки від Guzema. А на гала-концерті в Нью-Йорку її образ завершували сережки-клюшки з діамантами, також авторства українського бренду.
Вироби Guzema Jewelry вже давно відомі своєю лаконічністю, якістю та елегантністю. Цілком імовірно, що принц Гаррі особисто обрав ці прикраси під час поїздки до України — зокрема, у Львові йому також подарували традиційну великодню паску, якою згодом Меган пригощала дітей.
Українські бренди дедалі частіше з’являються у гардеробах зірок світового рівня. Окрім Guzema, одяг від українських дизайнерів носять Мадонна, Дженніфер Лопес, Памела Андерсон, Джессіка Біл та Хайді Клум.
Історія з прикрасами від Guzema, які так подобаються герцогині Сассекській — ще один привід пишатися тим, як український дизайн завойовує світ.



