24 Червня, 2024

Молодого українця запросили до академії футбольного клубу Chicago Fire

13-річний українець Віталій Глют пройшов відбір у академію футбольного клубу Chicago Fire. Про це повідомляє UA Post із посиланням на інформацію футбольного клубу FC Connection, вихованцем якого є Віталій.

“Віталій давно попав у поле зору скаутів, проте професійно академія починає працювати з хлопцями лише з 13-ти років. Наш гравець вражав результативністю протягом багатьох років: забиваючи більше 40 голів за сезон та і не раз засмучував воротарів свого майбутнього клубу виступаючи в лізі YSSL(North Division),” – йдеться у дописі.

За словами батьків відбір в Академію Chicago Fire досить серйозний. Гравець проходив оглядини кілька етапів з різними функціонерами, а також з психологом. Квота гравців в кожній віковій категорії обмежена і конкурс на місце дуже високий. На інтерв’ю приїздять талановиті діти з Іллінойсу та сусідніх штатів. 

Також повідомляється, що з українцем працюватиме відомий дитячий тренер Росс Брейді (Ross Brady). “Незважаючи на свій вік, Віталій уже пошумів в Європі і забивав у ворота одноліткам з Borrusia Dortmund, RB Leipzih, Sporting( Lissabon), Sparta(Czech Republic) та Lechia(Poland). Унікальне гольове чуття, вроджені здібності нападника та постійне бажання вдосконалюватись дали результат. Розкрити здібності українця допомогли тренери FC Connection U-13: Володимир Боєчко  та Олександр Михальський” – заначили  FC Connection 

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *