13 Червня, 2024

На зло чоловікові…виграла мільйон

В американському штаті Північна Кароліна жінка виграла в лотерею мільйон доларів, намагаючись довести своєму чоловікові, що сенсу витрачати гроші на квитки немає. Про це повідомило видання Huffingtonpost.

Гленда Блеквелл – дружина дуже азартного чоловіка, який спускав чималі гроші на лотереї, вирішила поскандалити з цього приводу. Він попросив її купити два квитки лотереї Powerball, але кохана, не шкодуючи десяти доларів, взяла один квиток Carolina Millions.  Стерши захисне покриття, жінка побачила напис, що вона виграла мільйон.

Вона не вірила в своє щастя доти, поки не отримала чек. Щоправда, замість виграної суми, їй вручили всього 415 503 доларів. За умовами лотереї, мільйон їй би виплатили протягом 20-ти років, щорічно поповнюючи банківський рахунок. Якщо щасливчик обирає одноразову виплату, тоді отримує лише половину суми, через податки. Подружжя обрало цей варіант, бо давно мріяли про власний будинок та землю. Іншу частину коштів вони запланували покласти на рахунок своїх двох онучок, аби ті витратили кошти  на навчання.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *