12 Червня, 2024

Народила внука!

Матір 5 дітей Тереза Хохенхаус із Квінсленду здійснила мрію доньки  – народила їй власного онука, пише The Daily Mail.
Коли доньці Терези Хохенхаус було чотири роки, дівчинці діагностували лейкемію, а 8 – в неї була ремісія. Вже через рік Еліс пережила опромінення всього тіла, після чого стало зрозуміло, що вона не може мати дітей. Щоправда, на превелике здивування у 23 роки Еліс вдалося завагітніти, але жінка втратила дитину через 15 тижнів. У цей момент 46-річна Тереза запропонувала себе в ролі сурогатної матері. Жінка зізнається, думала, що застара для сурогатного материнства, але коли скалалась така ситуація, Терезі вдалось завагітніти з першої спроби. Із самого початку жінка сприймала дитину, яку виношувала, як свого онука.
0292ad12b8417ee1343c5dd339eb13137373459c-tc-img-preview

“Це був найкращий досвід мого життя, – каже Тереза. – Так, я хвилювалась, як виношуватиму та народжуватиму його, але коли лікарі поклали на живіт немовля, Еліс перерізала йому пуповину…Це було так гарно! Ми пройшли це разом і я не забуду цих моментів, доки не помру”.

До речі, Тереза зізналась, що не виключає народження братика чи сестрички для новонародженого Паркера.  “У мене міцне здоров”я і я  зроблю все можливе, щоб побачити своїх дітей щасливими”, – додала жінка.

Фото deccanchronicle.com

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *