Американська медіакомпанія проведе зірковий телемарафон на підтримку України

Американська медіакомпанія проведе зірковий телемарафон на підтримку України

NBC оголосила, що транслюватиме годинну спеціальну програму «Україна: Відповідь на на заклик» (Ukraine: Answering the Call), спрямовану на збір коштів для тих, чиє життя було зруйноване війною, пише Forbes.

У прес-релізі йдеться, що це відповідь мережі на заклик президента України Володимира Зеленського, який закликав американців використовувати свій голос, щоб достукатися до тих, хто хоче миру.

На вечорі виступлять Шеріл Кроу, Біллі Айліш і Фіннеас, Пол Маккартні, Джон Батіст, Крістен Белл, Бренді Карлайл, Джефф Деніелс, Віра Фарміга, Ліна Хіді, Аліша Кіз, Сіму Лю, Джуліанна Мур, Бред Пейслі, Розі Перез та інші зірки.

Упродовж години NBC News ділитиметься історіями людей з усього світу, на яких вплинула криза в Україні.

Під час трансляції глядачі можуть допомогти постраждалим українським родинам, зробивши пожертви Міжнародному комітету порятунку (IRC) – організації, яка допомагає людям, які постраждали від гуманітарних криз, вижити, одужати та налагодити своє життя.

Крім того, платформа для залучення шанувальників Buzznog також надасть усім глядачам можливість зробити свій внесок за допомогою цифрової колекції, створеної українським художником. Ця можливість буде доступною виключно через Zelus Wallet за допомогою QR-коду, який буде показано на екрані під час телемарафону. За кожне завантаження цифрової колекції Zelus жертвує 10 доларів IRC, усього до 500 000 доларів.

А під час спеціального виступу до американців звернеться президент Зеленський із додатковими включеннями голови Офісу президента України Андрія Єрмака.

IRC діє в Польщі та Україні з початку кризи, тісно співпрацюючи з партнерами, щоб надати постраждалим людям і сім’ям необхідні послуги з охорони здоров’я та захисту. Для отримання додаткової інформації відвідайте: www.ukraineansweringthecall.com.