У США запустили платформу, яка зв’язує українців з потенційними американськими спонсорами

У США запустили платформу, яка зв’язує українців з потенційними американськими спонсорами

Мільйони українців були переміщені в результаті російського вторгнення. Два місяці тому уряд США оголосив про нову програму: будь-який американець може спонсорувати українця для отримання тимчасового притулку. У минулому подібні програми часто обмежувалися найближчими родичами, нагадує Fast Company.

Більшість перших заявників дійсно мали особисті зв’язки з людьми, яких вони спонсорували, — друзі, сім’я, співробітники. Нещодавно було створено новий веб-сайт, щоб допомогти потенційним спонсорам зв’язатись з українцями, яких вони ніколи не зустрічали.

«Існують тисячі американців, які хочуть спонсорувати, але потребують допомоги, щоб з’єднатись з українським бенефіціаром», – каже Назанін Еш, генеральний директор Welcome.US, некомерційної організації, яка розробила новий інструмент за допомогою Goldman Sachs, ServiceNow, Infosys і Breakthrough Prize Foundation. Організація співпрацює з урядом, щоб допомогти надати інформацію про федеральну програму Uniting for Ukraine.

Спонсори, які зареєструвалися на новому сайті під назвою Welcome Connect, проходять навчальні модулі, які пояснюють, що означає спонсорство, а також вивчають посібники та інструменти. Потім вони заповнюють профіль про себе, включаючи інформацію про свою спільноту. Громадяни України можуть окремо заповнювати профілі, а потім переглядати списки спонсорів і звертатися, якщо хочуть з кимось поспілкуватися. Спонсори не зможуть переглядати профілі, доки з ними не зв’яжуться.

Коли бенефіціар і спонсор вирішують, що вони підходять один одному, їх відправляють на державний сайт, щоб офіційно подати заявку на федеральну програму Uniting for Ukraine. Уряд перевіряє як потенційних спонсорів, так і українців. Після схвалення біженці можуть прибути в США протягом 90 днів, а потім залишитися тимчасово, до двох років.

Понад 6000 американців звернулися до Welcome.US, щоб сказати, що хочуть допомогти, але не знайшли кому можна допомогти. Нова платформа розроблена, щоб зробити процес максимально безпечним і простим.

Leave a Reply

Your email address will not be published.