21 Липня, 2024

Новорічне привітання Зеленського: виступ, який розчулив та надихнув українців

За сімнадцять хвилин до Нового року президент України опублікував спеціальне привітання, яке розчулило більшість українців, де б вони не були у святкову ніч.

Новорічне привітання Зеленського: виступ, який розчулив та надихнув українців

Володимир Зеленський згадав рік, що минув, починаючи зі страшної дати 24 лютого.

«Нам усе ще може бути темно, гучно й складно. Але нам точно вже ніколи не буде страшно. І ніколи не буде соромно. Це був наш рік. Рік України. Рік українців», — сказав президент.

«Цей рік поранив нас у серце. Ми виплакали всі сльози. Прокричали всі молитви. 311 днів. Про кожну хвилину нам є що сказати. Але більшість слів — зайві. Вони не потрібні. Не потрібні пояснення, прикраси. Потрібна тиша. Щоб почути. Потрібні паузи. Щоб усвідомити», — додав він.

Президент згадав міста, які зустріли ворога та чинили героїчний опір. Згадав літак «Мрія», який знищили окупанти. Згадав вбитих дітей. Нагадав про звільнені території. Президент висловив надію на те, що буде звільнена уся наша земля і Україна повернеться до кордонів 1991 року.

«Ми б’ємося й битимемося далі. Заради головного слова: „перемога“. Вона точно буде. Ми йдемо до неї 311 днів. Віддали багато сил. Але в мить, коли здається, що ти вже не можеш іти далі, згадайте, що ми вже з вами пройшли. Я хочу сказати всім вам: українці, ви неймовірні! Погляньте, що ми зробили й що ми робимо!» — наголосив Зеленський.

Новорічне привітання Зеленського: виступ, який розчулив та надихнув українців

«Я хочу всім нам зараз побажати одного — перемоги. І це головне. Одне побажання для всіх українців. Нехай цей рік буде роком повернення. Повернення наших людей. Воїнів — до своїх родин. Полонених — до своїх домівок. Переселенців — до своєї України. Повернення наших земель.

І щоб у звітах біля цифри 100 тисяч знищених ворогів, тисяч одиниць знищеної російської техніки з’явилася наша головна цифра і головний успіх — 603 тисячі 628 кілометрів квадратних. Площа незалежної України, як це було з 1991 року. Як це буде завжди.

Нехай усе це принесе новий рік. Ми готові за це боротися. Ось чому кожен із нас тут. Я тут. Ми тут. Ви тут. Усі тут. Ми всі — це Україна», — додав президент.

Повний виступ дивіться у офіційному відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *