20 Липня, 2024

Обійшла USPS, FedEx та DPD: “Нова пошта” отримала “Оскар” світової поштової індустрії

Нагорода World Post & Parcel Awards визнала «Нову пошту» з України як Поштового оператора року, повідомляє офіційний сайт нагороди, а також сайт пошти.

Обійшла USPS, FedEx та DPD: "Нова пошта" отримала "Оскар" світової поштової індустрії

Нагорода 2024 року була присуджена за ініціативу «Розділені кордонами, об’єднані Новою поштою».

Вважаючись «Оскарами» поштової та експрес-індустрії, нагороди World Post & Parcel Awards отримують заявки від деяких з найбільших брендів доставки з усього світу.

«Нова Пошта» є провідною українською компанією експрес-доставки, зазначає сайт премії. Попри роботу в зоні бойових дій, вони збільшили свою мережу в Україні на 20% минулого року, відкрили 2242 відділення та встановили 1853 поштових термінали, забезпечивши 27 000 пунктів обслуговування в понад 10 000 населених пунктах по всій Україні, навіть у прифронтових містах.

Серед тих, хто боровся за престижну нагороду конкурсу, були такі світові гіганти як eBay, Royal Mail, InPost, FedEx, DPD, United States postal service, Correios та багато інших.

Як йдеться на сайті премії, протягом понад 20 років всесвітньо відома програма святкує успіхи талантів у поштовій та експрес-індустрії. Будь-яка організація, незалежно від її розміру, може взяти участь. Успіх оцінюють не за масштабом, а за впливом.

Нагороди відзначають ті організації, які приймають зміни, відповідають на нові виклики та максимально використовують можливості, що відкриваються. Переможців оголошують та нагороджують на спеціальній гала-вечері після конференції World Mail & Express Europe.