18 Червня, 2024

Одразу два українські письменники отримали шанс виграти мільйон гривень

Українські письменники Сергій Жадан і Тетяна Малярчук разом з іще п’ятьма авторами потрапили до фіналу нагороди Центральної Європи Angelus за 2020 рік. Про це повідомляється на офіційному сайті організаторів премії. 

На цьогорічного “Ангелуса” Жадан претендує з романом “Інтернат”, а Малярчук – із “Забуттям”. Крім українських письменників, за нагороду “змагатимуться” болгарська письменниця Капка Кассабова (“На межі Європи”), росіянин Сергій Лебедєв (“Діти Кроноса”), словенський автор Горан Войнович “Моя Югославія” та двоє польських авторів – Міколай Лозінський із книгою під назвою “Страмер”та Павел Решка із “Скрубери. Шукачі єврейського золота”.

Переможця або переможницю “Ангелуса”, який отримає нагороду у вигляді премії 150 тис. злотих (приблизно мільйон гривень) буде названо 17 жовтня під час спільної урочистості нагороджень “Ангелус”.

Нагадаємо, що літературна нагорода “Ангелус” у вигляді премії та статуетки вручається щороку з 2006 за найкращу прозову книгу, опубліковану польською мовою попереднього року. Організатором і фундатором є місто Вроцлав. Премію вручають за найкращі прозові твори авторам, які у своїх текстах звертаються до найважливіших, найбільш актуальних тем сучасного світу, дають поштовх до міркувань і глибокого пізнання інших культур.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *