13 Червня, 2024

Переплутали у пологовому

Двоє чоловіків у маленькому канадському місті з’ясували, що 41 рік тому їх переплутали при народженні. Про це повідомляє “Укрінформ” з посиланням на BBC.

Леон Свенсон і Девід Тейт народилися у лікарні Norway House Indian Hospital в 1975 році з різницею в три дні. Роботою лікарні на той час керував федеральний уряд. Чоловіки жили у  селищі в провінції Манітоба з чисельністю населення до 5 тисяч осіб, переважно представників корінного народу крі. Вони були знайомі один з одним.

Тест ДНК підтвердив, що незабаром після народження хтось поміняв їх місцями, в результаті хлопчиків виховували не їхні біологічні батьки.

На прес-конференції, де були оголошені результати тестування ДНК, обидва чоловіки мало не розплакалися. З”ясувалось, що після народження їх хтось поміняв місцями в результаті чого хлопчиків виховували не їхні біологічні батьки. Тейт заявив, що люди, які виростили його, завжди будуть для нього батьками, однак тепер у нього є ще одні батьки і брат. Тейт сказав, що вони вирішили спілкуватися як “одна велика сім’я”.

Це не єдиний випадок підміни дітей в Norway House Indian Hospital. У листопаді минулого року місцева влада виявили, що Люк Мониас і Норман Баркман, народжені там в 1975 році, також були сплутані місцями при народженні. Саме цей випадок навів Тейта і Свенсона на думку зробити аналіз ДНК.

Міністр охорони здоров’я Канади Джейн Філпотт повідомила про початок відомчого розслідування. У міністерстві вважають, що можливі й інші подібні випадки, про які поки що невідомо.

фото: CBC News

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *