12 Червня, 2024

Підліток обікрав власних батьків, щоб купити … хом’яків

Одинадцятирічний школяр з Мінська вкрав у батьків 5,2 тисячі доларів. Чотири місяці хлопець тихцем брав гроші та купував за них подарунки друзям. Про це повідомляє Головне управління внутрішніх справ Мінського виконкому.

Підліток мав ключі від кімнати, де батько хлопця зберігав “зелені”. Поки школяр брав потрібні суми, троє його друзів стояли поруч з кімнатою і стежили, щоб ніхто не побачив. Малий витрачав гроші на розваги, купував для товаришів  дорогі подарунки (велосипед, Iphone, спортивний інвентар), а двом друзям придбав клітку і кілька хом’яків.

Кримінальну справу проти 11-річних злодіїв не порушуватимуть, йдеться у повідомленні відомства. Як пояснив начальник інспекції у справах неповнолітніх громадської безпеки УВС адміністрації Ленінського району Мінська Олександр Акула, у діях неповнолітніх вбачається склад кримінального караного діяння, передбаченого ч.2 ст.205 Кримінального кодексу Республіки Білорусь “Крадіжка”. Санкція данної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох років.Оскільки хлопці на момент скоєння злочину не доягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, щодо їх батьків будуть скадені адміністративні протоколи за ст. 9.4.КоАП Республіка Білорусь “невиконання ботьками обв’язків по виховання дітей”. Штаф у даному адміністративному правопорушенні передбачає до 10 базових величин, а це до 210 білоруських рублів.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *