18 Червня, 2024

Пілоти Lufthansa знову страйкують

Пілоти німецької авіаконцерну Lufthansa в черговий раз вирішив продовжити страйк, розпочатий минулого тижня, повідомляє Укрінформ. В результаті страйку  180 тис. пасажирів, доведеться подорожувати іншими маршрутами.

«Страйк буде продовжено 29 і 30 листопада», – підтвердили в понеділок увечері в профспілці пілотів Cockpit, де підрахували, що постраждають від цього близько 180 тисяч пасажирів. А у вівторок будуть скасовані всі 816 ближньо-магістральних рейси.  В середу – ближньо – і далекомагістральні – ще 890 рейсів. Також, це стосується і  рейсів на Київ.

Укрінформ нагадує, що профспілка з 2012 року вимагає підвищення зарплати 5400 своїм пілотам на 3,7% в рік, включаючи додаткові виплати за чотири роки і не погоджується на зустрічну пропозицію про підвищення на 4,4% впродовж двох років і виплату одноразової 1,8 місячної зарплати. Крім того, мова йде і про пенсійне забезпечення.

Всього ж з 23 листопада, коли почалася 14-та за рахунком протестна акція, постраждали більше 500 тисяч осіб. Компанія оголосила про намір страйкувати ще в середині місяця, але обіцяла, що навіть у разі, якщо акція затягнеться, у різдвяні дні пілоти вийдуть на роботу, щоб не псувати людям свято.
Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *