18 Червня, 2024

Поліцейський змінив життя американському підлітку

Прочитавши історію від The Washington Post, опубліковану днями, починаєш вірити в чудеса. Зміст її в тому, що Рада поліцейських в каліфорнійському містечку Бенеш презентувала велосипед підлітку, який кожен день витрачав 5 годин на дорогу до роботи і назад.

Усе почалося з того, що капрал з 11-річним стажем Керк Кеффер, як завжди, ввечері патрулював свою територію і помітив на узбіччі самотнього пішохода. Поліцейський був здивований, адже в індустріальному районі є лише траса, але немає зони для пішоходів.

Капрал думав, що у хлопця зламалася машина і йому довелося решту дороги йти пішки, тому він запропонував допомогти незнайомцю. Але після знайомства з ним, поліцейський був шокований, адже 18-річний підліток Джордан Данкан розповів, що ходить пішки з Валлехо до Бенішу щодня. А це відстань у сорок кілометрів! На це хлопець витрачав понад 5 годин.

Звісно, Кеффер підвіз підлітка додому і по дорозі поспілкувався із ним. Виявляється, Данкан працює і збирає гроші для навчання в коледжі. У нього є машинаVolvo, якій 15 років. Через кілька місяців, після того, як хлопець влаштувався на роботу, автівка зламалась, а відремонтувати її він не зміг, бо не мав коштів. Спочатку Данкан їздив на роботу з друзями, але незабаром вирішив ходити пішки, аби не турбувати їх зайвий раз.

Вже через кілька днів поліцейські купили хлопцеві гірський велосипед. А шолом, стоп-сигнал та систему освітлення подарував хлопцеві власник магазину, де поліцейські купували хлопцеві велосипед. Тепер Данкан на шлях до роботи витрачає лише годину.

На фото (Benicia Police Department) поліцейські при врученні подарунка.  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *