Папа Римський розплакався під час молитви за Україну в Римі

Папа Римський розплакався під час молитви за Україну в Римі

Папа Римський Франциск розплакався у четвер у центрі Риму, коли молився за мир в Україні під час щорічного різдвяного візиту, щоб вклонитися статуї Діви Марії біля Іспанських сходів, пише ABC News.

Франциск нахилився і задихався, не в змозі точно говорити, коли підійшов до тієї частини молитви, де сказав: «Я хотів би принести вам подяку українського народу…».

Коли багатотисячний натовп високопоставлених осіб, духовенства та мешканців зрозумів, що Папа охоплений емоціями, вони зірвалися аплодисментами та закликали його продовжувати.

Після тривалої паузи Франциск продовжив молитву з місця, на якому зупинився: «… українського народу про мир, про який ми так довго просили Господа. Натомість я мушу передати вам благання дітей, людей похилого віку, матерів і батьків і молоді цієї змученої землі, яка так сильно страждає».

Цей момент настав під час щорічного візиту Папи на Іспанські сходи, який припадає на свято 8 грудня, присвячене Марії, матері Ісуса. Ця подія відзначає неофіційний початок різдвяного сезону в Італії.