18 Червня, 2024

Президент Світового конґресу українців відзначив вагому роль діаспори у європейській інтеграції України

Президент Світового конґресу українців (СКУ) Павло Ґрод відзначив вагому роль організованої української діаспори в розбудові міжнародної підтримки стратегічного курсу реформ та європейської інтеграції України.

Про це він сказав під час віртуальної зустрічі проводу СКУ зі співголовою Парламентської асамблеї Східного Партнерства (Euronest), євродепутатом, колишнім прем’єр-міністром Литви Андріусом Кубілюсом. Про це повідомляється на сайті Світового конгресу українців.

«СКУ готовий і надалі зміцнювати міжнародні коаліції на підтримку стратегічного курсу реформ та європейської інтеграції України. Українські громади в ЄС, об’єднані СКУ, є ключовими в розбудові такої підтримки – у співпраці з депутатами Європейського парламенту від своїх країн, урядами, парламентами та громадянським суспільством» – зазначив Ґрод.

Повідомляється також, що в зустрічі взяли участь також голова Міжнародної ради СКУ  експосол Канади в Україні Роман Ващук, виконавчий директор СКУ Марія Купріянова та представники Офісу СКУ в Брюсселі Ігор Хохоляк та Анна Яворська. Учасники заходу відзначили визначну роль України в Східному партнерстві, а також  обговорили подальшу європейську інтеграцію і хід реформ в Україні.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *