20 Липня, 2024

Президент України звернувся до народу

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росія другий день поспіль завдає ракетних ударів по мирних містах України. Про це він заявив у своєму відеозверненні.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

За словами президента, росіяни не розрізняють, по яких цілях діяти. Тому під удар потрапляють й житлові будинки, а не лише військові об’єкти.

“Мета цієї атаки – тиск. Тиск на вас, шановні громадяни. Тиск на все наше суспільство. Я наголошую: не просто на владу, а на всіх українців. І сьогодні ще більше ніж учора. Наші хлопці і дівчата, усі захисники України не дали ворогу реалізувати оперативний замисел вторгнення у перший день”, – заявив Зеленський.

This image has an empty alt attribute; its file name is Tanya-Lovely-Village-Financial-Group-1_B.jpg
This image has an empty alt attribute; its file name is Alek-Petrov-1_B-UA.jpg

Президент наголосив, що у більшості напрямків ворога зупинили, ведуться бої. Зеленський зазначив, що системи протиповітряної оборони захищають небо, але авіація ворога підло діє над житловими кварталами, зокрема в Києві.

This image has an empty alt attribute; its file name is Standart-Transport-1_S-UA.gif

Зеленський зазначив, що цей напад нагадує атаку на Київ у 1941 році.

This image has an empty alt attribute; its file name is YF8h-6_Jeg6B8fzJD7NQODXTb0jjMywL6N0HSBWM5PnBAYu_PQ4P2PZc6o-6CPaQtOZamtSK8q0OKbkLhWUbq890axDbK_eVbNovUvTN=s0-d-e1-ft

“Ми захищаємо нашу державу наодинці. Найпотужніші сили світу спостерігають здалеку. Чи переконали Росію вчорашні санкції? Ми чуємо в нашому небі і чуємо на нашій землі, що цього недостатньо”, – заявив Зеленський.

This image has an empty alt attribute; its file name is Kolesnikov-Trucking-Banner.jpg

Президент наголосив, що тільки солідарність українців може захистити нашу свободу.  За його словами, військові виконують свої завдання на максимум. Водночас глава держави закликав всіх українців мобілізуватися та допомагати один одному й армії.

“Доля українців залежить тільки від нас. Ніхто інший, крім нас, не буде керувати нашим життям. Ми на своїй землі, за нами правда. Знищити наш характер не вийде. Ракети “Калібр” безпорадні проти нашої свободи”, – зазначив він.

Зеленський наголосив, що Росії все одно доведеться говорити з нами про те, як закінчити бойові дії та зупинити це вторгнення. “Чим швидше розмова почнеться, тим меншими будуть втрати для самої Росії”, – зазначив Зеленський. “Чим швидше розмова почнеться, тим меншими будуть втрати для самої Росії”, – зазначив Зеленський.

Також президент звернувся росіян.

“Шановні громадяни Російської Федерації, як я вже сказав, сьогодні вночі почали бомбити житлові квартали міста-героя Києва. Це все нагадує 1941 рік. Всім громадянам, які виходять на протест: ми вас бачимо. Це означає, що ви нас почує. Це означає, що ви нам починаєте вірити. Боріться за нас, боріться проти війни”, – заявив Зеленський.

This image has an empty alt attribute; its file name is 1-1.jpg
Президент України звернувся до народу

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *