23 Червня, 2024

Прокурор Сан-Франциско подав позов проти указу Трампа про “міста-притулки”

Каліфорнійське місто Сан-Франциско оскаржує в суді указ президента США Дональда Трампа про скорочення фінансування так званих «міст-притулків», пише USA Today.

«Указ президента не тільки неконституційний, він антиамериканський», — сказав міський прокурор Денніс Еррера. Позивачами виступають місто та округ Сан-Франциско, відповідачами – президент Трамп, міністр внутрішньої безпеки Джон Келлі і виконуючий обов’язки генпрокурора США Дана Боенте.

За словами Херрери, адміністрація Трампа помилково звинувачує міста-притулки в укритті злочинців, в той час як Сан-Франциско, завжди співпрацює з федеральною владою, коли мова йде про кримінальні злочини.

Нагадаємо, Дональд Трамп підписав постанову про «міста-притулки» 25 січня разом з указом про боротьбу з нелегальними мігрантами та будівництво стіни на кордоні Мексики і США. “Містами-притулками” називають міста, в яких влада відмовляється затримувати і видавати імміграційним органам нелегальних мігрантів лише через відсутність у них документів. До їх числа відносяться найбільші міста США, в тому числі Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Чикаго і Сан-Франциско.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *