12 Червня, 2024

Режисер серіалу “Чорнобиль” проведе майстер-клас в столиці України

В рамках Київського міжнародний кінофестивалю «Молодість» відомий продюсер та режисер Юнган Ренк проведе майстер-клас на основі серіалу «Чорнобиль». Про це повідомляється на сайті кінофестивалю.

«Даруємо неймовірну нагоду особисто познайомитись з режисером світового класу, кліпмейкером та одним з творців серіалу Сhernobyl. Вже 19 вересня зі своїм першим майстер-класом до Києва завітає Юган Ренк – володар премій Еммі та Гільдії американських режисерів, режисер, що працював над серіалами The Walking Dead («Ходячі мерці»), Breaking Bad («Пуститися берега»), Vikings («Вікінги»), Bloodlines («Родовід»)», – ідеться у повідомленні.

Як зазначається, Юган Ренк – також є автором кліпів для світових музичних зірок (David Bowie, Robbie Williams, Beach House, Fever Ray, The Knife, Madonna, New Order, The Libertines, Kylie Minogue) та рекламних відео для топових міжнародних брендів (Chanel, H&М, Cartier, Calvin Klein, Valentino, Johnnie Walker, Pepsi, Givenchy, Levis, Armani, Fendi, Dom Perignon, Nike).

За словами організаторів, аби зробити формат цікавішим, подію розділили на два майстер-класи: на першому йтиметься про особливості режисури на великих проектах, на другому – про техніку режисури на прикладі серіалу Chernobyl. Цікавой також, що після майстер-класів кожен охочий зможе поставити запитання у форматі Q&A.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *