20 Липня, 2024

Збройні Сили України знищили вже понад 100 тисяч російських загарбників

Згідно з щоденними оновленнями, опублікованими українським урядом, з початку вторгнення Москви 24 лютого в Україні було вбито понад 100 000 російських солдатів, пише Newsweek.

Збройні Сили України знищили вже понад 100 тисяч російських загарбників

У середу в Україні було вбито 660 російських військовослужбовців, внаслідок чого загальна кількість загиблих росіян досягла 100 400 осіб. Це означає, що з лютого російські війська щомісяця втрачають у середньому близько 10 тисяч солдатів убитими. Ця війна стала найдорожчою для Росії з погляду військових втрат із часів Другої світової війни.

Росія не публікує дані про втрати у військах чи техніці. На даний момент підтвердила загибель менше ніж 6000 військовослужбовців, а також менше 4000 бойовиків, набраних з маріонеткових російських «народних республік», створених в окупованих Донецькій та Луганській областях після вторгнення 2014 року.

Україна також насторожено ставиться до власних військових втрат. Поки що з 24 лютого Київ визнав 13 тисяч смертей.

Збройні Сили України знищили вже понад 100 тисяч російських загарбників

Зима сповільнила бойові дії на південному та східному фронтах, але запеклі бої продовжуються навколо донецького міста Бахмут, де Москва, схоже, має намір здобути багато в чому символічну перемогу, незважаючи на значні втрати. Президент Володимир Зеленський відвідав місто у вівторок і закликав героїв, які там борються, зберегти свою стійкість.

Путін тим часом сподівається, що сотні тисяч мобілізованих військовослужбовців зможуть закрити прогалини в позиціях росіян і підготувати його сили до відновлення наступальних операцій у 2023 році. Цього тижня Путін визнав, що ситуація на окупованих Росією територіях України є «надзвичайно складною».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *