13 Липня, 2024

Сестри з України створили рекламне відео для бренду Hermès

Українські фотографки, сестри Женя і Таня Постернак зняли відео для нової колекції браслетів всесвітньо відомого елітного французького бренду Hermès. Про це розповідає Korrespondent.

Сестри з України створили рекламне відео для бренду Hermès

У ролику демонструється процес застібання прикрас. Відео акцентує увагу глядача на витончених фірмових деталях бренду.

У відеоролику Hermès пояснили, як правильно користуватися браслетом:

«Щоб відкрити та закрити браслет Hermès, слід виконати ці три кроки: 1. Обережно посуньте його по зап’ястку. 2. Натисніть обидва кінці разом, щоб закрити. 3. Поверніть застібку у формі ’H’, доки вона не стане прямою та натисніть!»

Подивитися ролик можна в Instagram.

Це не перша співпраця Hermès з українськими митцями. Раніше роботи українського художника прикрашали вітрини бутіка Hermès в аеропорту Осаки, Японія.

Hermès — це французький розкішний бренд, заснований у 1837 році. Відомий своїми виробами з шкіри, аксесуарами для дому, парфумерією, ювелірними виробами, годинниками та готовим одягом.

Всі вироби Hermès виготовляються вручну у Франції, що підкреслює високу якість та унікальність продукції. Бренд прагне залишатися ексклюзивним і підтримує свою репутацію за допомогою ретельного контролю виробництва та обмеженого розповсюдження своїх товарів.

Сестри з України створили рекламне відео для бренду Hermès