8 Травня, 2025

Співзасновник Netflix пожертвував $2 млн на захист бойових медиків ЗСУ

Рід Гастінгс, співзасновник і генеральний директор Netflix, передав $2 млн на підтримку Збройних Сил України. Про це розповідає Espreso.

Співзасновник Netflix пожертвував $2 млн на захист бойових медиків ЗСУЦі кошти підуть на придбання систем захисту від безпілотників для бойових медиків, які працюють на передовій.

Як повідомили у благодійній організації White Stork, яку заснували ветерани, ця пожертва є не лише фінансовою підтримкою, а й потужним актом солідарності з українським народом.

“Щедрість Ріда — це нагадування світу, що Україна не самотня у своїй боротьбі”, — зазначили у фонді.

Гастінгс уже не вперше допомагає Україні. У 2022 році він пожертвував $1 млн на екстрену допомогу через фонд Razom.

White Stork працює в Україні з перших днів повномасштабного вторгнення Росії, забезпечуючи військових необхідним спорядженням, включаючи аптечки, засоби для розмінування та бронежилети.

Системи захисту від дронів, які фінансуватиме Гастінгс, створюють електромагнітні перешкоди, що допомагають знешкоджувати ворожі безпілотники.

Голова місії White Stork, ветеран морської піхоти США Вільям Макналті, підкреслив важливість цієї допомоги: “Люди, які борються в Україні, – це цивільні, які стали на захист своєї країни. Пожертвування Ріда означає їхнє виживання”.