18 Червня, 2024

США додатково виділить 2 мільйони гривень на боротьбу з короновірусом

США збільшили фінансову допомогу Україні, призначену для ліквідації наслідків епідемії коронавірусу, на $1,8 млн. Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на прес-службу посольства США в Україні.

Про намір збільшити підтримку України США оголосили ще на початку липня. Тепер стало відомо, що допомогу збільшать з 15,5 до майже 17,3 млн доларів. “Ця нова порція фінансування майже на 1,8 мільйона доларів направлена ​​на підтримку діяльності Міжнародної організації з міграції (МОМ) на сході України, допомога внутрішньо переміщеним особам та іншим категоріям населення, уражеуражених конфліктом”, – сказано в повідомленні. За допомогою цього фінансування МОМ допоможе запобігти поширенню COVID-19 шляхом надання гуманітарної допомоги, облаштування місць для проходження ізоляції і центрів лікування, програм охорони здоров’я та гігієни тощо.

Варто зазанчити, що раніше Єврокомісія виділила Україні 500 мільйонів євро, які будуть спрямовані до держбюджету в тому числі для подолання COVID-19. Також, Світовий банк затвердив виділення 350 мільйонів доларів, які підуть на підтримку державного бюджету у важкі часи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *