24 Червня, 2024

США припиняють видачу віз у Росії

США припиняють видачу неімміграційних віз по всій Росії, про це повідомляється на сайті посольства і консульства США в Російській Федерації.

“У зв’язку із заходами, вжитими Російською Федерацією щодо обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США у РФ, починаючи із 23 серпня 2017 року, процедура видачі неімміграційних віз по всій Росії буде призупинена”, – йдеться в повідомленні. Зазначається, що 1 вересня 2017 року ця процедура відновиться у Москві. Процедура видачі неімміграційних віз у консульствах США в Росії буде призупинена на невизначений термін.

Цікавой те, що раніше призначені співбесіди будуть скасовані, а ті, хто вже подав документи на оформлення візи США, будуть поінформовані про те, яким чином вони зможуть перепризначити співбесіду. “Рішення російської сторони скоротити чисельність співробітників дипломатичної місії США у Російській Федерації ставить під сумнів серйозність прагнення Росії до поліпшення двосторонніх відносин. Ми збережемо чисельність співробітників дипмісії на рівні, необхідному для виконання ключових функцій наших диппредставництв”, – додали у посольстві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *