12 Червня, 2024

США стали частіше відмовляти українцям у візах

У 2016-му році США відмовили у видачі неімміграційних віз типу B (подорожі з туристичною, або діловою метою) 40,83% прохачів з України. Про повідомляє UA Post із посиланням на прес-службу Держдепартаменту США.

“Відповідно до законодавства США щодо імміграції, у візі відмовляють прохачам, які не можуть надати докази відповідності вимогам видачі візи, або через те, що подана анкета не відповідає вимогам встановленої візової категорії, або через наявність підстав для невідповідності через інші аспекти візової справи. Відомова у візі – це формальна відмова у відповідь на подання анкети на отримання неімміграційної візи з боку консульского співробітника США, який діє відповідно до Закону про імміграцію та громадянство”, – відзначає сайт Державного департаменту США.

Для порівняння, прохачі з Молдови отримували відмову у візі типу B у 36,35% справ. У той же час, громадяни Росії під час отримання віз типу В практично не бачать перешкод – відмовлено тільки 9,29% прохачам. Найбільше відмовляють у візах категорії B прохачам з Афганістану – 73.8%, Куби – понад 81%. Не відмовляли у візі типу В громадянам Ліхтенштейну, Монако і Сан-Марино.

Цікаво, що кількість відмов у візах типу В для українців в останні роки зростає. У 2015 році було відмовлено 34,03% прохачам, а в 2014 році – 27,7%.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *