Стартап з українським кофаундером YayPay залучив $ 5,3 млн інвестицій і планує відкрити R & D в Києві

Каліфорнійський стартап YayPay, заснований Ентоні Венусом та Євгеном Виборовим, оголосив про закриття угоди на суму $ 5,3 млн. Про це повідомляється в блозі компанії. Основними інвесторами виступили фонди QED Investors, Birchmere і Fifth Third Capital за участю 500 Fintech Fund, Aspect Ventures, Gaingels, Techstars, Zelkova і 408 Ventures. Залучені кошти планують витратити на вдосконалення сервісу і розширення команди, в тому числі в Україні.

YayPay – це Фінтех-стартап, побудований з використанням машинного навчання, який спеціалізується на оптимізації фінансових процесів для середнього бізнесу. Зокрема, дозволяє відстежувати всі рахунки-фактури, їх статуси і переконатися, що вони благополучно оплачені. Нещодавно компанія представила інструмент прогнозування руху грошових коштів, адже YayPay аналізує попередні рахунки і пророкує потенційний день наступного платежу.

«Проблема, яку ми вирішуємо стара як світ. Як тільки компанія зростає і починає відправляти сотні і тисячі рахунків на місяць – стає складно за ними стежити і отримувати оплату вчасно. В результаті величезні гроші «застрягають» у дебіторській заборгованості, а не працюють на компанію. Зазвичай це вирішується вкиданням в проблему людей і Excel-табличок. Ми ж пропонуємо SaaS-рішення, яке автоматизує максимум завдань з цього процесу і дає кошти для ефективної роботи з ним», – розповів співзасновник і СТО проекту виданню AIN.UA Євген Виборов.

Нагадаємо, YayPay був заснований влітку 2015 року та розпочався з пітчу Ентоні Венус (австралієць за походженням) на сцені TechCrunch Disrupt в Лондоні. Євген приєднався до команди на початку 2016 року. Сьогодні YayPay базується в Сан-Франциско. У штаті стартапу, крім українського кофаундера, чимало українців. Залучені кошти компанія планує витратити, в першу чергу, на розширення команди. Протягом найближчого року штат збільшать до 20 осіб. «У нас кілька завдань, які зосереджені навколо побудови відділу продажів в нашому офісі в Сан-Франциско і побудови потужної команди розробки в Києві.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *