Стівен Кінг оригінально висловив підтримку Україні

Стівен Кінг оригінально висловив підтримку Україні

Американський письменник Стівен Кінг опублікував твіт, у якому висловив підтримку Україні та українцям, що воюють проти російських окупантів, пише The Saxon.

«Король жахів» вважає, що президент Росії Володимир Путін недооцінив Україну.

«Путін думав, що має справу з болонкою. Вона виявилася росомахою. Слава Україні!» – ось що Кінг написав у твіттері, зробивши оригінальне та влучне порівняння.

Стівен Кінг не вперше дає зрозуміти, що засуджує вторгнення російських військових до України. Він відмовився видавати свої книги в Росії, наслідуючи приклад свого канадського колеги Лінвуда Барклі.

Коли Барклі написав у Твіттері, що більше не видаватиметься в Росії, Кінг ретвітнув його повідомлення і написав: «Я теж».

Засуджуючи війну в Україні, Кінг написав: «Те, чому більшість із нас навчилася, коли ми були дітьми на дитячому майданчику: не можна стояти осторонь, поки велика дитина б’є маленьку. Ви можете пропустити пару ударів, намагаючись зупинити велику дитину, але зробити це – правильно».

Через місяць Кінг опублікував ще один пост, в якому заявив, що «Путін має зникнути».

«Путін має зникнути, доки він не вбив нас усіх. Так чи інакше», — написав Кінг, маючи на увазі ядерний шантаж Росії, що триває.