24 Червня, 2024

Свідок розмови Трампа та Зеленського йде у відставку через залякування та помсту

Підполковник армії США та експерт з питань України в Раді нацбезпеки Александр Віндман, який виступив свідком у розслідуванні імпічменту глави США Дональда Трампа, йде у відставку через “передбачуване знущання, залякування і помсту” з боку президента. Про це повідомляє The Washington Post

Видання цитує адвоката офіцера Девіда Прессмана, який розповів, що патріотизм Віндмана коштував йому кар’єри. “За допомогою кампанії залякування і помсти президент США спробував змусити Віндмана зробити вибір між дотриманням закону або задоволенням президента. Між виконанням присяги або захистом своєї кар’єри”, – додав адвокат.

Нагадаємо, що під час слухань Віндман заявив, що вважав “недоречно” телефонну розмову президента США Дональда Трампа з українським лідером Володимиром Зеленським.  Самі ж слухання у справі імпічменту американського лідера розпочались після того, як Державний департамент Сполучених Штатів Америки опубілкував стенограму розмови президента України Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *