12 Червня, 2024

Tesla не має наміру будувати в Україні зарядні станції Supercharger щонайменше до 2022 року

З’явилося оновлення за термінами появи в Україні станцій швидкої зарядки Tesla Supercharger – нові дані вказують, що раніше 2022-го вони не з’являться не зважаючи на те, що компанія планувала побудувати дві станції у Житомирі та Львові ще у 2016 році. Про це пише Уніан. з посиланням на заяву експерта транспортних інновацій в офісі реформ при Міністерстві інфраструктури України Марину Кітіну в рамках нещодавнього Київського міжнародного економічного форуму.

“Як би не прикро було це визнавати, але в приватному листуванні співробітник компанії Tesla Стівен Альтман-Річер (з департаменту розвитку бізнесу) повідомив нам, що компанія не має наміру будувати в Україні зарядні станції Tesla Supercharger до 2022 року, попри плани зробити це значно раніше”, – цитує Кітіну джерело.

Нагадаємо, що у 2018 році глава Tesla Ілон Маск особисто підтвердив появу в Україні зарядних станцій Tesla Supercharger у 2019 році, але цього не сталося. На початку 2020-го голова Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давида заявив, що вже в першому кварталі в Україні з’явиться не дві, як планувалося спочатку, а відразу три станції Supercharger. Однак станції так і не з’явилися.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *