За два місяці кордони США було відкрито для десятків тисяч українців

За два місяці кордони США було відкрито для десятків тисяч українців

Президент Джо Байден за два місяці відкрив кордони Сполучених Штатів для близько 44 000 українців, повідомляє Breitbart.

З кінця березня адміністрація Байдена прийняла близько 22 000 українців на кордоні США та Мексики, свідчать останні дані Департаменту внутрішньої безпеки (DHS). Адміністрація випускала сотні українців в американські громади через порт в’їзду Сан-Ісідро в Сан-Дієго, Каліфорнія.

У рамках цього процесу українці летіли до Тіхуани, Мексика, а потім щодня вишиковувалися в черги в порту в’їзду, де їх ненадовго затримували і випускали у внутрішні райони США. Одне з джерел повідомило Breitbart News, що процес працював як «DMV для українців».

За даними DHS, адміністрація Байдена дозволила ще 22 000 українців в’їхати до США через нову програму міграційного процесу Uniting for Ukraine. Програма дозволяє українцям отримати гуманітарний статус у США терміном на два роки, ще перебуваючи за кордоном.

Приблизно 4200 українців із цих 22 000 вже в’їхали в США, а тисячі продовжують прибувати. За даними DHS, було подано понад 40 тисяч заявок на в’їзд українців до США.

Минулого місяця республіканці Палати представників і Сенату проголосували за надання Україні додаткового фінансування від американських платників податків у розмірі 40 мільярдів доларів. Підтримуючи пакет допомоги, республіканці виділили 900 мільйонів доларів на фінансування міграційного “шляхопроводу” Байдена з України.

Лише 57 республіканців Палати представників і 11 республіканців у Сенаті проголосували проти допомоги.