12 Червня, 2024

Топ-20 подарунків для дітей, які вони збережуть на все життя!

Напередодні новорічних свят Дитячий Психолог  підібрав для читачів найкращі ідеї подарунків, які залишаться в серці кожного малюка. Подаруйте своїм дітям те, що вони пронесуть із собою через все життя і швидше за все подарують їх вже своїм дітям. Головне те, що ці презенти не вартують  шалених грошей, бо вони безцінні! Отож, 

 1. ЛЮБОВ. Обіймайте та цілуйте свою малечу. Говоріть слова любові завжди, навіть якщо дитина виросла і їй вже за 30!
 2. ВІРА. Дитині надзвичайно важливо знати, що найрідніша людина у світі в них вірить. Давайте дитині зрозуміти, що ви впевнені в ній, в її уміннях і можливостях. Всього одне ваше слово здатне зробити з малюка успішного генія.c5ea5b3f95f7f39625f11
 3. РАДІСТЬ. Радійте життю і своїй дитині. Не соромтеся своїх почуттів, смійтеся разом з малюком, дурійте.
 4. ЧАС. Це найцінніший подарунок, особливо для сучасних дітей. Знаходьте час для дитини кожен день! Щоб просто побути з нею, пообійматися, погратися разом, погуляти або просто повалятися на ліжку.
 5. УВАГА. Ще одна річ, якої постійно не вистачає дітям.
 6. ДОБРОТА. Дитина ще встигне навчитися жорсткості. А ви покажіть їй приклад справжньої доброти і вміння співчувати.
 7. ІНТЕРЕС. Інтерес до світу присутній у кожної дитини. Зберігайте, бережіть його! Постарайтеся не вбити всякими: “Не лізь, не заважай, вистачить говорити, скільки можна питати?”samaya_chistaya_lubov_roditeli_i_deti_foto_02
 8. ПОХВАЛА. Дітям дуже важливо відчувати схвалення їх дій з боку батьків. Це стимулює до вдосконалення.
 9. ЩЕДРІСТЬ. Покажіть на особистому прикладі, що таке щедрість, як ділитися, і навчіть отримувати задоволення від власної щедрості.
 10. СВОБОДА. Пам’ятайте, що заборон має бути мінімум. Давайте дитині можливість вибирати, самостійно приймати рішення, діяти і вчитися на власних помилках.
 11. ПРАВДА. Будьте чесними з дітьми. Таким чином ви навчите їх бути чесними. Крім того, ви продемонструєте їм, що вам можна довіряти, що з вами вони в безпеці.
 12. ДУХОВНІСТЬ. Прищеплюйте дітям усвідомлення наявності душі. Добре, якщо вони навчаться діяти, керуючись потребами не тільки свого тіла, а й душі.
 13. ОПТИМІЗМ. Це те, що допомагає досягати успіхів і міняти цей світ на краще. 93305-r3l8t8d-650-8-1
 14. ЛЮБОВ ДО ТВОРЧОСТІ. Надавайте можливість творити стільки, скільки хочеться. Заохочуйте творчу діяльність, створюйте умови для неї. Самі захоплюйтеся і займайтеся з дитиною. Це дуже важливе вміння в епоху Інтернету та комп’ютерних технологій, яке вчить бачити прекрасне у всьому, радіти життю, знаходити виходи з нестандартних ситуацій
 15. РАМКИ. Дітям надзвичайно важко жити у вседозволеності і не мати ніяких обмежень. Їм потрібні рамки, які структурують для них цей світ. Тільки не захоплюйтеся заборонами, інакше це загрожує непослухом.
 16. УМІННЯ ЦІНУВАТИ. Навчіть дитину цінувати те, що у неї є, але завжди прагнути до більшого.
 17. УМІННЯ ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ. Стимулюйте до самостійності, допоможіть приймати наслідки своїх дій, покажіть приклад справжньої сміливості і рішучості.schastlivaya-semya
 18. НАДІЯ. Надія допоможе у найважчі моменти, підтримає і додасть сил.
 19. ВІРНІСТЬ У СІМ’Ї. Бути вірним своєму чоловікові (дружині) – це вчинок нашого розуму, серця і душі. А діти відчувають це дуже тонко.
 20. МІЦНА ТА ПОВНА СІМ’Я. Намагайтеся зберегти сім’ю і хороші відносини з її членами. Для дитини сім’я – це той фундамент, та опора, яка дає підтримку і допомагає йти по життю.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *