13 Червня, 2024

Топ-5 україномовних освітніх мультфільмів для малечі (Відео)

Під час пандемії коронавірусу, люди стали більше дивитись телевізор, особливо діти. Не дивно, адже батьки, працюючи з дому, повинні чимось зайняти малюків! На жаль, не усі мультфільми для малюків є розвиваючими та мотивуючими до навчання.

Отож, канал 24 освіта презентував топ-5 цікавих, а головне – корисних мультфільмів для дітей, які викличуть у дітей захоплення та зацікавлять не лише фізикою чи історією, але й іншими науками.

  1. Книга мандрівника

Це цікавий і захопливий український мультсеріал, заснований на реальних подіях. В ньому розповідається про життя видатних українців, які увійшли в історію завдяки своїм досягненням та діяльності в житті. Загалом, у серіалі є 5 сезонів, які об’єднують 60 коротких анімацій з яскравою сучасною графікою. Триває одна серія 3-6 хвилин. Кожна серія присвячена окремій історичній особі, події або святі.

До прикладу, одна серія серіалу “Книга мандрівника” розповідає про відомого науковця Іллю Мечникова. Це мандрівник, вчений, перший нобелівський лауреат-українець, який зробив різні відкриття та величезний внесок у вивчення імунітету. Цікаво, що мультиик має окремий блок, присвячений коронавірусу.

2. Фіксики

Це дуже цікавий, яскравий та повчальний мультсеріал, серії якого адаптовані українською мовою. Головними героями мультфільму є казкові фіксики, які живуть всередині різних приладів. Вони багато знають про техніку та із задоволенням діляться знаннями з головним героєм школярем Дім Дімичем.

Чи знають ваші діти, як працює ліфт? Одна серія цього серіалу розповідає саме про це. Вона детально показує всі механізми та розповідає школярам про роботу ліфту.

3. Моя країна Україна.

Це анімаційний серіал, який буде цікавий дітям дошкільного та молодшого шкільного віку. Він налічує 26 серій, кожна з яких триває 2-3 хвилини. В ній показана історія міст, селищ або унікальних природних об’єктів України.

4. Цікава наука

Це ще один змістовний пізнавальний проєкт, який створений, щоб популяризувати науку серед українських школярів та підвищити їх наукову грамотність. Він складається з 450 коротких цікавих відео, які перекладені з англійської мови, про наукові досягнення в області фізики, географії, біології, астрономії, анатомії, медицини та інших галузях. Так, одне відео розповідає про те, чому скло прозоре, як воно утворюється і що з ним відбувається під час різних температур.

https://www.youtube.com/watch?v=9YUVXyF6Rs0&feature=emb_title

5. Смішарики. Пін Код.

Це мультсеріал зі збірника “Смішарики”, який розповідає про чудернацькі пригоди друзів-тваринок Нюши, Копатича, Їжачка, Люсяша та інших в космічному просторі. Цей серіал дозволить дітям пізнавати цікаві факти про навколишній світ та його будову. До прикладу, одна серія показує, як на день народження Лосяша йому подарували енциклопедію, в якій виявляється є його ім’я. Чому воно там опинилося? Це ще цікавіше.


Приємного перегляду!

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *