18 Червня, 2024

Топ-9 віддалених вискооплачуваних професій

Через COVID-19 мільйони людей втратили роботи, але чимало людей – навпаки – посіли нові посади у офісах, яких раніше не було. За даними видання Grow у травні та червні цього року мільйони робочих місць були додані на ринок праці. “Внаслідок” пандемії зростає також і число відаллених робіт, які можна виконувати не виходячи з дому.

Фахівець з підбору персоналу. Завдання цієї людини полягає в підбиранні співробітників для компанії. Вони консультуються з керівництвом, щоб зрозуміти, яку людину вони шукають, а також проводять співбесіди з кандидатами. Середня зарплатня – $ 61920 в рік

Кредитний експерт. Кредитні експерти працюють у фінансових організаціях, таких як банки, і зв’язуються з потенційними клієнтами, щоб дізнатися, чи не потрібен їм кредит. Вони оцінюють інформацію і кредитний рейтинг заявників, щоб визначити, чи мають вони право на даний кредит. Їх робота може охоплювати іпотечні кредити, автокредити, приватні студентські позики, тощо. Середня зарплата: $ 63 270 в рік.

Веб розробник. Веб-розробники створюють клієнтські сайти з використанням мов програмування, таких як HTML і JavaScript. Вони створюють контент веб-сайтів і обслуговують створені ними ресурси, в тому числі усувають проблеми. Середня зарплата: $ 73 760 в рік.

UX дизайнер. Дизайнери призначеного для користувача інтерфейсу (UX) допомагають отримати досвід роботи з конкретним продуктом, таким як веб-сайт або додаток. Вони проводять дослідження, щоб побачити, що роблять конкуренти в цій області, зрозуміти досвід користувачів, коли вони взаємодіють з продуктом, а також створюють прототипи для тестування різних моделей продукту. Середня зарплата: $ 83 920 в рік.

Науковий аналітик. Наукові аналітики збирають дані про операції в своїх компаніях. Вони виявляють проблеми в робочому процесі, розробляють рішення для проблем з використанням статистичного моделювання і консультують керівництво щодо найкращих дій для продуктивності компанії. Середня зарплата: $ 84 810 в рік

Фінансовий консультант. Фінансові консультанти допомагають людям із їхніми особистими фінансами. Це включає планування короткострокових і довгострокових цілей, управління погашенням боргу і допомогу у виборі інвестицій. Консультанти можуть заробляти гроші різними способами, від отримання комісій до встановлення плати за свого часу. Середня зарплата: $ 87 850 в рік

Аналітик інформаційної безпеки. Ці люди забезпечують безпеку комп’ютерних систем, відстежуючи можливі порушення і впроваджуючи використання інфраструктур безпеки в компаніях. Середня зарплата: $ 99 730 в рік

Регіональний менеджер з продажу
Регіональні менеджери з продажу відповідають за місцеві комерційні групи різних організацій. Вони реагують на скарги клієнтів, готують бюджети для команди, аналізують продажу компанії і допомагають своїм агентам розробляти методи залучення нових клієнтів. Середня зарплата: $ 117 704 в рік.

Спеціаліст про обробці даних. Фахівці з обробки даних збирають, аналізують і інтерпретують дані про те, як клієнти взаємодіють з продуктом компанії, від соціальних мереж до електронної пошти, пропонуючи ідеї, що підвищують їх ефективінсть. Вони також можуть створювати інструменти для збору даних і більш швидкого перегляду результатів. Середня зарплата: $ 122 250 в рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *