18 Червня, 2024

Трамп готує нові рішення після призупинення судами дії міграційного указу

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп пообіцяв на наступному тижні прийняти рішення щодо нових безпекових заходів після призупинення судами дії міграційного указу, повідомляє Уніан.

«Ми збираємося робити все, що буде потрібно, щоби забезпечувати безпеку нашої країни. Ми прийняли рішення, яке, на нашу думку, буде дуже успішним», – заявив Трамп на спільній прес-конференції з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе.

Водночас він прокоментував призупинення судами в США його виконавчого указу про тимчасову заборону в’їзду в США мігрантам із семи країн, сказавши, що одна з основних причин, чому виборці обрали його президентом, полягала в забезпеченні кращої безпеки країни. Також Дональд Трамп розповів, що його адміністрація прийматиме нові рішення, які стосуються безпеки Сполучених Штатів.

«Ви зможете побачити це наступного тижня. Крім цього, ми продовжуватимемо брати участь у судовому процесі і в результаті, я не маю сумніву, ми виграємо цю окрему справу», – наголосив президент США.

Нагадаємо, Апеляційний суд у Сан-Франциско відмовився відновити чинність указу президента США Дональда Трампа про тимчасову заборону на в’їзд для біженців та візові обмеження для громадян семи переважно мусульманських країн. Раніше Трамп 27 січня підписав указ, згідно з яким на невизначений термін припиняється прийом біженців із Сирії. Усі решта програм із прийому біженців припинені на 120 днів. Також указ забороняє в’їзд у США всім громадянам семи мусульманських країн на 90 днів. Після підписання указу в США пройшли багатотисячні акції протесту проти рішення Трампа.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *