Трамп готує “роль” у своїй команді голлівудській зірці з українським корінням

Дональд Трамп може призначити керівником Національного фонду підтримки мистецтв і гуманітарних наук знаменитого актора Сільвестра Сталлоне, повідомляє The Daily Mail.

Новий глава США впевнений, що Сільвестр Сталлоне дуже підходить для цієї посади і під його керівництвом американське мистецтво знову стане великим. Один із представників команди Трампа також розповів американському виданню, що Сільвестр та Дональд  давні друзі. Щоправда, рішення ще не прийнято, тобто офіційної інформації про те, що Сталлоне отримав пропозицію від Трампа, немає. Відтак, це лише припущення, яке базується на джерелах The Daily Mail.

Зазначимо, раніше актор позитивно висловлювався про республіканця, а також заявляв, що зацікавлений у тому, щоб побудувати кар’єру в політиці, як це зробив Арнольд Шварцнеггер, який був губернатором Каліфорнії. До того ж, кандидатуру нового глави Нацфонду все одно повинен буде затвердити Конгрес США.

Відомо, що бабуся матері актора народилась і провела свою юність у “перлині біля моря”. Лише наприкінці XVIII століття вона з сім’єю переїхала до США, де і народилась Жаклін – мати відомого актора. Цікаво й те, що у 2002 році Жаклін “Джекі” Лейбофіш  відвідала Одесу і повідомила, що почувається в Україні, як на батьківщині. 92_years_ols_stallones_mother_2

“Моя бабуся була дуже багатою, носила багаті прикраси, ніколи не працювала та виховувала синів. У неї був жахливий акцент, бабуля практично не розмовляла англійською, тому було дуже цікаво дізнатись, звідки цей акцент, оскільки вона ніколи не казала, що жила в Одесі”, – додала Жаклін Сталлоне.

Нагадаємо, Сільвестр Гарденціо Сталлоне народився 6 липня 1946 року у Нью-Йорку. Батько — Френк Сталлоне, косметолог, емігрував в Америку з міста Кастеламар ді Гольфо (Сицилія), мати — Жаклін “Джекі” Лейбофіш, американський громадський діяч, астролог та актриса.  Під час народження у Сталлоне були частково пошкоджені нервові закінчення обличчя — частина щоки, губ та язика так і залишились паралізованими. Тому пізніше він говорив, що в дитинстві відчув на собі усі ті почуття, що їх повинен був відчувати потвора Квазімодо. Проте, невиразна мова, усмішка та великі сумні очі стали в майбутньому візиткою Слая («Слай» — псевдонім Сільвестра).

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *