12 Червня, 2024

Трамп скасував рішення Обами про право вибору шкільних туалетів трансгендерами

Адміністрація Дональда Трампа переглянула правила відвідування громадських туалетів для трансгендерів, прийняте під час правління колишнього президента Барака Обами, повідомляє Українська служба ВВС.

Згідно з ними, державні школи повинні дозволяти школярам-трансгендерам відвідувати туалети, в залежності від їх гендерної ідентичності, а не біологічної статі відповідності зі статтею, з якою вони ідентифікують себе самі. У середу міністерства юстиції і освіти США випустили спільну заяву, в якій йдеться, що вони вирішили скасувати попередні правила.

«Міністерство юстиції та департамент освіти сьогодні скасували розпорядження для навчальних закладів, випущене в 2015-2016 роках. (…) Попередні документи не містять достатньої юридичного аналізу і не пояснюють, яким чином ця інтерпретація узгоджується з мовою закону», – сказано в повідомленні генпрокурора Джеффа Сешнса.

Ці нововведення розглядалися як одне з важливих досягнень президента Обами. Адміністрація колишнього президента США випустила правила про відвідування туалетів трансгендерами в травні минулого року. Лоретта Лінч, яка тоді займала пост генерального прокурора США, пояснила, що це має захистити підлітків від дискримінації з боку однолітків. Як заявляв раніше прес-секретар Білого дому Шон Спайсер, пан Трамп вважає, що цим питанням не має займатися федеральний уряд і його слід залишити на розсуд влади штатів.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *