12 Червня, 2024

Трамп ускладнив порядок видачі віз для українців

Один з останніх указів президента США Дональда Трампа кардинально змінить умови отримання віз для українців. Таку заяву зробили в Департаменті консульської служби Міністерства закордонних справ України.

Департамент консульської служби МЗС України дав роз’яснення громадянам України, в яких випадках треба проходити особисту співбесіду для отримання американської візи. “У зв’язку з оприлюдненням указу президента США “Захист нації від в’їзду іноземних терористів до Сполучених Штатів” від 27.01.2017 р. повідомляємо, що статтею 8 указу вводиться обов’язковість особистого інтерв’ю в консульській установі США для аплікантів, термін дії попередньої американської візи яких закінчився більше ніж рік тому перед датою подання документів на наступну візу”, – йдеться в повідомленні.

Водночас, оформлення американських віз громадянам України протягом року після закінчення терміну дії попередньої візи відбувається без проведення особистого інтерв’ю. “Оформлення віз для в’їзду до США громадянам України, які вперше подають документи на американську візу, або термін дії попередньої візи закінчився понад рік тому, відбувається за умови особистої присутності в консульстві США та проведення співбесіди з уповноваженим працівником американського консульства”, – додали в МЗС.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *