24 Червня, 2024

Трампа звинувачують у податковому шахрайстві через витрати на перукаря

Президент США Дональд Трамп витратив понад $70 тисяч на зачіску (стрижку, сушку феном і фарбування) за кілька років участі в реаліті-шоу «Учень» Трамп був його продюсером і виконавцем головної ролі великого бізнесмена.. Його продюсерська компанія Trump Productions відняла витрати на перукарню зі свого оподатковуваного доходу як «бізнес-витрати», тим самим скоротивши податки. Про це пише The New York Times.

Троє колишніх керівників телеканалу NBC, які брали участь у реаліті-шоу «Учень», розповіли, що вони не памʼятали точних умов контракту Трампа, але були добре знайомі з тим, як зазвичай складаються такі контракти. Вартість зачіски і макіяжу для зірки його рівня найчастіше покривається коштом шоу, а Трампу відшкодовуються усі його витрати.

В «Учні», як і в будь-якому іншому реаліті-шоу, були свої майстри із зачісок та макіяжу, які допомагали Трампу та іншим учасникам шоу. Але вони не стригли Трампа і побоювалися навіть торкатися його волосся без дозволу. В інтервʼю Трамп стверджував, що його волосся стриже дружина Меланія і він нікому не дозволить доторкнутися до нього.

У будь-якому випадку суди винесли б рішення, що зачіска, навіть для когось з учасників телепрограм, є особистою витратою, яку не можна відняти. Термін давності за податкове шахрайство відсутній. Зазвичай у податкової служби є три роки з дати подання податкової декларації, щоб почати перевірку, яка може призвести до кримінального переслідування.

З 2007 до 2013 року низка компаній Трампа, зокрема Trump Productions, також відняли у звітах щонайменше $95 тисяч на виплати перукарю його дочки Іванки, яка теж брала участь у реаліті-шоу.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *