12 Червня, 2024

Цікава наука-українською! Топ-10 найкращих фільмів для дітей, які руйнують стереотипи про “нудну науку”

 Незвичний проект організував вчитель однієї з українських шкіл, намагаючись вирішити проблему браку якісного начоного матеріалу для своїх учнів, повідомляє Український контент.  Український контент пропонує найцікавіші відео з тих, що руйнують стереотипи про «нудну науку» та просто пояснюють досить складні наукові питання.

Український проект стартував з перекладу та озвучення роликів відомих і популярних у світі каналів: MinuteEarth, AsapScience, MinutePhysics, Stated Clearly, TED, TED-Ed, Veritassium та інших. Перші три ролики  Віталій Шевчук з Рівненщини локалізував разом з дружиною  вдома.

“На початку навчального року розповів про ідею своїм учням. Тоді проект отримав назву «Цікава наука», – каже Віталій Шевчук. – Проект некомерційний. Відео поширюються на Youtube-каналі проекту згідно принципів Fair Use, що передбачає відсутність монетизації та вказівку на авторів та першоджерела. Згодом плануємо створювати і власний науковий контент для школярів, студентів, учителів та усіх, хто бажає отримувати інформацію про науку українською мовою”. Нині на рахунку проекту 36 перекладених та озвучених або локалізованих відео. Ми пропонуємо десять найцікавіших.

Чому під землею гаряче?

Чому весь пісок однаковий?

Сила ефекту плацебо.

Що з’явилося раніше: курка чи яйце?

З чого складається Всесвіт?

Як цукор впливає на мозок?

Як ваш телефон змінює вас?

Що таке еволюція?

Наскільки великим є Всесвіт?

Що таке ДНК і як вона працює?

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *