13 Червня, 2024

У 43 роки – шістнадцята дитина!

Подружжя з Коростеня, що на Житомирщині не зупинятимуться на досягнутому. Щасливі батьки зізнаються, якщо воля Божа, то готові виховувати і двадцятеро дітей, – повідомляє УНН. Людмила та Олександр Камінські назвали малюка Давидом. Він народився абсолютно здоровим з вагою 3,2 кілограма при зрості 52 сантиметри.
Щаслива мама працює медсестрою, а її чоловік – залізничником. Олександр каже, що закохався у дружину з першого погляду. Невдовзі пара одружилася і  коли Людмилі виповнилось 19 років жінка вперше стала мамою.  Зараз в родині ростуть 9 хлопців та 7 дівчат. Двоє з дітей вже встигли створити свої сім’ї. Вони живуть окремо від родини. Решта – у приватному будинку  разом з батьками. До речі, діти вже встигли ощасливити Людмилу та Олександра, подарувавши їм онука.
“У нас дуже дружна родина, – каже багатодітна мама. – Ми раді, що маємо стількох прекрасних діточок. Хтось ходить в школу, дехто на роботу.. В нас ніколи в родин не було планування. Бог дасть, то прийдемо у пологовий і за 17-ою та 18-ою дитиною”.

фото zhitomir.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *