24 Червня, 2024

У Росії Мадонну оштрафували на мільйон доларів

Мадонна заявила, що в Росії її оштрафували на мільйон доларів за “гей-пропаганду”, але штраф вона так і не заплатила. Це відбулося ще у далекому 2012 році, коли зірка виступила у Санкт-Петербурзі та під час концерту вона виступила на захист ЛГБТ-спільноти та Pussy Riot. Про це співачка заявила у своєму Instagram, опублікувавши відео восьмирічної давності.

Про те, що вона підтримає ЛГБТ-спільноту, співачка заявила ще до приїзду в Росію. “Я приїду в Санкт-Петербург, щоб висловитися за гей-співтовариство, підтримати гей-співтовариство, дати сили і натхнення для будь-кого, хто відчуває себе ущемленим”, – повідомила виконавиця на своєму сайті. Відзначається, що за чотири місяці до концерту зірки російські депутати прийняли закон про заборону “гей-пропаганди”. 

https://www.instagram.com/tv/CC2JL6thF3s/?utm_source=ig_embed

В свою чергу, депутат Державної Думи Росії Віталій Мілонов прокоментував заяву співачки. За словами Мілонова, Мадонна «обдурила і згустила фарби». “Претензії до неї були, крім пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх, в тому, що вона приїхала працювати в Росію по суті за підробленими документами – по візі, яка не давала право займатися комерційною діяльністю. А вона заробляла гроші. Зайвий раз порушила міграційне законодавство країни,” – цитує Мілонова

За словами Мілонова, Мадонна «обдурила і згустила фарби». «Претензії до неї були, крім пропаганди гомосексуалізму серед неповнолітніх, в тому, що вона приїхала працювати в Росію по суті за підробленими документами – по візі, яка не давала право займатися комерційною діяльністю. А вона заробляла гроші. Зайвий раз порушила міграційне законодавство країни », – цитує Мілонова сайт kp.ru.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *