12 Червня, 2024

У Сакраменто засудили до довічного ув’язнення серійного вбивцю

В США до довічного ув’язнення засудили Джозефа Джеймса ДеАнджело, який скоїв десятки вбивств і згвалтувань в 1970-1980-х роках. Про це пише Голос Америки.

“Колишній офіцер поліції, який протягом десятиліть вів подвійне життя, будучи в дійсності серійним вбивцею і гвалтівником, відомим під прізвиськами „вбивця з Золотого штату“ і „насильник зі Східного регіону“, засуджений до довічного ув’язнення. Він визнаний винним в серії вбивств і згвалтувань, скоєних в 1970 — 1980-х років”, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що суддя округу Сакраменто задовольнив клопотання прокуратури про довічне ув’язнення без можливості умовно-дострокового звільнення для 74-річного вбивці, який був спійманий лише в 2018 році. “У червні, в рамках угоди з обвинуваченням, ДеАнджело зізнався в 13 вбивствах і 13 зґвалтуваннях, здійснених в період з 1975 по 1986 рік. Це позбавило його від потенційного смертного вироку”, — пише видання.

Варто зазначити, що ДеАнджело, якого прокурор назвав “привидом, який десятиліттями переслідував Каліфорнію”, також зізнався в десятках зґвалтувань, однак термін давності за цими злочинами закінчився. За даними прокуратури, в цілому він вторгся в 120 будинків в 11 округах штату Каліфорнія. Особистість “вбивці з Золотого штату” довгий час залишалася загадкою, а його злочини залишалися нерозкритими впродовж десятиліть.

Додамо, що злочинець мешкав у пригороді Сакраменто – Цитрус Хайтс. В останні кілька днів за ним було встановлене спостереження. Затримання його відбулося без інцидентів, але він був “здивованим” у цей момент, зазначили правоохоронці. Зазначається також, що, Деанжело в 1970-х рр. служив офіцером поліції у двох міських департаментах штату. В 1979 році він був звільнений після звинувачень у крадіжці молотка та засобу для відлякування собак з магазину.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *