12 Червня, 2024

У США 19 сімей будують власне безпечне селище

У штаті Джорджія 19 сімей купили приблизно 39 гектарів землі, аби там збудувати безпечне селище для темношкірих людей. Про це пише CNN.

Таке рішення вони ухвалили на тлі антирасистських протестів, що тривають у країні. Ініціатором стала агентка з нерухомості, яка поділилась цією ідеєю з друзями та тими, кого це могло зацікавити. Щоб придбати землю, вони створили ініціативу Freedom Georgia. Селище назвали Freedom (Свобода) і сподіваються, що воно увійде до складу штату Джорджія.

У родин є початковий план розвитку селища. Перший етап включає розчищення землі, організацію сільського господарства і створення штучного озера для сталого рибальства. Вони сподіваються отримати повністю працездатне, самодостатнє селище. «Можливість створити успішну і безпечну спільноту, у якій є сільське господарство і підприємства, що підтримують одне одного, і гроші, що циркулюють тільки в нашій спільноті — ось наша концепція. […] Нам потрібно було створити простір і місце, де ми могли б бути селом — знову племʼям» , — розповів один із майбутніх жителів селища.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *