12 Червня, 2024

У США “киргизький Бетмен” провисів на хмарочосі Trump Tower 13 годин (Відео)

У Чикаго чоловік 13 годин провисів на мотузці, прив’язаній до балкона на 16-му поверсі вежі Trump International Hotel & Tower, вимагаючи розмови з Дональдом Трампом. Про це пише NBC News.

За даними ЗМІ, уродженець Киргизії, молодий чоловік, приблизно 20-річного віку за допомогою мотузки, прив’язаної до балкона на 16 поверсі вежі, звісився і бовтався. “Всім привіт. Я прихильник руху Black Lives Matter, і я хочу поговорити з містером Трампом до виборів. Я не хочу вмирати. Якщо хтось спробує смикнути за мотузку, то я зстрибну і помру», – заявив він.

Під баштою Трампа зібрався натовп глядачів, поліція перекрила рух довкола хмарочоса і почала перемовини з чоловіком. Він заявив, що підніметься на балкон лише тоді, коли йому влаштують особисту розмову з президентом. Перемовини тривали 13 годин, весь цей час чоловік звисав з мотузки на башті, його вимоги були незмінними, а близько сьомої ранку представник чиказької поліції Том Аерн повідомив, що ситуація була “вирішена мирним шляхом учасниками переговорів”. Чоловіка було затримано, постраждалих внаслідок інциденту немає.

Місцеві ЗМІ відзначили, що натовп, який утворився поруч, прозвав хлопця “киргизьким Бетменом”, адже люди, які спостерігали за подією, думали, що відбуваються зйомки нового фільму про Бетмена.

Більше цікавих та корисних новин шукайте на сайті UADiaspora.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *