18 Червня, 2024

У США попереджають про загрозу терактів на Різдво

Держдепартамент США виступив з попередженням про небезпеку скоєння терактів по всій Європі в період майбутніх свят, повідомляє  ВВС.

Громадянам США рекомендовано бути особливо обережними і зберігати пильність при відвідуванні туристичних об’єктів, у транспорті, інших багатолюдних місцях. “Слід виявляти обачність під час фестивалів, святкових заходів і ярмарок під відкритим небом”, – йдеться в застереженні. Також, у повідомленні Держдепартаменту повідомляється про джихадистське угруповання, яке називає себе “Ісламська держава” та споріднені їй організації, планують напади, цілями яких можуть стати різдвяні заходи у європейських країнах.

“Інформація, яка заслуговує довіри, свідчить, що “Ісламська держава Іраку і Леванту”, “Аль-Каїда” та її філії продовжують планувати теракти в Європі з акцентом на майбутній святковий сезон і пов’язані з ними події”, – йдеться в повідомленні, яка адресована громадянам США.
Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *