24 Червня, 2024

У США заарештували понад 680 мігрантів за тиждень

Імміграційна поліція США за минулий тиждень заарештувала понад 680 осіб за порушення міграційного законодавства держави, повідомляє Reuters. Такі дані оприлюднив міністр внутрішньої безпеки США Джон Келлі.

Він зазначив, що операції з виявлення порушників, які пройшли у 12 штатах, насправді були рутинною перевіркою. Видання повідомляє, що 75% затриманих людей у минулому вже поставали перед судом, їхні злочини різняться від вбивства до водіння у нетверезому стані.

За твердженням влади, акція ніяк не пов’язана з ситуацією навколо нещодавно підписаного президентом США Дональдом Трампом указу про імміграцію. Як повідомила прес-секретар Міністерства внутрішньої безпеки Джилліан Крістенсен, дані рейди ставлять за мету затримання нелегалів-злочинців і такі акції проходять регулярно, пише Голос Америки.

“Мова йде про людей, які загрожують громадській безпеці або цілісності імміграційної системи”, – повідомила Крістенсен. Затримання пройшли щонайменше в шести штатах, включаючи такі міста, як Атланта, Чикаго, Нью-Йорк та Лос Анджелес.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *