18 Червня, 2024

У США знайшли 20 мільйонів доларів…під матрацом

Посадовці штату Массачусетс опублікували фото готівки, знайденої в помешканні  бразилійця Клебера Рене Різеріо Роча, що у місті Вестборо, пише BBC.

28-річний чоловік зберігав 20 мільйонів доларів у каркасі ліжка. Американські правоохоронці вважають, ці гроші пов’язані з фінансовою пірамідою, що залучила близько 1 млрд дол.  Прокурори кажуть, що компанія, яка видавала себе за постачальника комунікаційних послуг, ошукала майже мільйон людей із різних куточків світу.

Чоловіка арештували і звинуватили у змові з метою відмивання грошей. Згодом,  суддя постановив арештувати його без можливості застави. Прокурори твердять, що пан Роча переводив мільйони доларів у Бразилію, відмиваючи гроші через Гонконг.

Компанія TelexFree, за їхніми словами, отримувала гроші від людей, яким обіцяла заробіток від розміщення інтернет-реклами. Інвестори могли компенсувати витрачене, залучивши до схеми нових учасників – часто друзів і родичів.

Сподобалась новина? Ставте “лайк” та шукайте ще більше корисної та цікавої інформації на нашій сторінці UAdiasporacom у Facebook.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *