В Україні відкриють тисячі «Пунктів незламності»: можна буде зігрітися і не тільки

В Україні відкриють тисячі «Пунктів незламності»: можна буде зігрітися і не тільки

Роботу «Пунктів незламності» в містах України буде активовано, якщо внаслідок ракетних ударів Росії не вдасться відновити електропостачання протягом годин, заявив президент України Володимир Зеленський, якого цитує Interfax.

«За підсумками цієї доби вже підготовлено понад 4 тисячі таких центрів. Планується ще більше. Якщо знову будуть масові російські удари і якщо буде розуміння того, що постачання електроенергії неможливо відновити за кілька годин, то роботу „Пунктів незламності“ буде запущено», — сказав він.

За словами президента, в них можна буде отримати базові послуги «електропостачання, мобільний зв’язок та інтернет, тепло, воду, аптечку. Абсолютно безкоштовно і цілодобово».

«Пункти в обов’язковому порядку працюватимуть при всіх обласних та районних адміністраціях, а також у школах, будівлях ДСНС тощо. Вже працює спеціальний сайт www.nezlamnist.gov.ua, на якому є карта таких точок по всій території країни. Він постійно оновлюється», — сказав Зеленський.

За його словами, «дізнатися, де знаходяться найближчі АЗС, відділення банку, аптека, магазин, можна буде на сайті та в усіх «Пунктах». Перед місцевою владою поставлено завдання забезпечити інформування населення про існування «Пунктів незламності».

«Це має бути дуже просто: у державних будівлях, аптеках, магазинах, на пошті має бути інформація про те, де людина може знайти підтримку під час тривалого відключення світла», — сказав Зеленський.

Leave a Reply

Your email address will not be published.