В Україні офіційно набув чинності візовий режим для росіян

В Україні офіційно набув чинності візовий режим для росіян

У п’ятницю, 1 липня, набуло чинності рішення уряду України про скасування безвізового режиму для громадян Росії, пише EuroWeekly.

Про скасування безвізового режиму в Україну для громадян Росії повідомив голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко на своїй офіційній сторінці у Facebook. Він написав:

«Подорожі без візи – це привілей для громадян розвинутих демократій, які не вбивають мирних людей і не зазіхають на суверенітет інших держав. І росія у цей список явно не потрапляє», – зазначив Дейнеко.

«Недоімперія розв’язала криваву війну, окуповує українські території, руйнує інфраструктуру наших міст, грабує, ґвалтує та вбиває наших громадян! Росіяни, які вчиняють усі ці звірства проти нашої держави, зробили все, щоб цивілізований світ сприймав їх як агресорів», – додав він.

«І агресорів ми будемо нищити не лише на полі бою. Візовий режим також дозволить посилити безпеку нашої держави. Тепер мету своєї поїздки до України кожному росіянину доведеться обґрунтовувати заздалегідь», – написав голова Держприкордонслужби. Повний допис має ще кілька емоційних доповнень.

За словами Дейнеко, навіть якщо громадянин Росії отримає візу, це не гарантує безперешкодний в’їзд в Україну:

«Адже власники візи мусять відповідати й іншим умовам перетину українського кордону. І прикордонники обов’язково їх перевірятимуть. А за наявності обґрунтованих підстав, візу буде скасовано на місці!» – підсумував він.