Перша у новинах: запит «Україна» увійшов у топ пошуку Google за 2022 рік

Перша у новинах: запит «Україна» увійшов у топ пошуку Google за 2022 рік

Google опублікував свій щорічний звіт «Рік пошуку», в якому перераховані найпопулярніші пошукові запити за 2022 рік, повідомляє Republic World.

Від війни в Україні до смерті королеви Єлизавети — запити потрапили до списку найпопулярніших у Google 2022 року. Очолила список словесна гра, яка цього року охопила маси. Онлайн-гра-головоломка «Wordle» стала найпопулярнішою у загальному пошуку Google. Гра, яку New York Times придбала в лютому 2022 року, зуміла перевершити пошукові запити щодо України та королеви.

Російсько-українська війна, яка була предметом розмов на кожному міжнародному саміті, також потрапила до списку, де запит «Україна» посів третє місце після «Індія проти Англії» у загальному пошуку. «Королева Єлизавета» посіла 4-е місце через смерть британської королеви цьогоріч.

Повномасштабна російсько-українська війна викликала бурю із самого початку у лютому. У підсумках року «Україна» посіла перше місце у категорії «Новини», а запит «смерть королеви Єлизавети» опинився на другому.

У категорії «Люди та актори» перше місце дісталося Джонні Деппу — після того, як справа із Ембер Херд, що набула широкого розголосу, була вирішена в суді Вірджинії.

До списку потрапив і президент Росії Володимир Путін — на 4 місці у категорії «Люди та актори». У категорії фільмів очолив список 4-й випуск серіалу «Тор» під назвою «Тор: Кохання та грім».