Київська компанія у Каліфорнії створила електровелосипед на підтримку України

Київська компанія у Каліфорнії створила електровелосипед на підтримку України

Електровелосипед Delfast California був розроблений українським виробником як символ опору в Україні. Його також рекламують як конкурентоспроможний електровелосипед для приміських поїздок, «можливо, найкращий» із коли-небудь створених, повідомляє Auto Evolution.

Компанія Delfast починалася як кур’єрська служба в Києві, а зрештою отримала світову репутацію завдяки своїм надійним електричним велосипедам, схожим на мопед. Велосипед від Delfast є рекордсменом Гіннесса щодо найбільшої відстані, пройденої на одному заряді, точніше 228 миль (367 км).

Компанія з офісом у Віттієрі неподалік від Лос-Анджелеса щойно представила модель Delfast California як потужний, інтелектуальний колісний транспортний засіб 3-го класу. Він був розроблений у штаб-квартирі компанії відразу після початку війни в Україні.

Завдяки запатентованій сталевій U-подібній рамі Delfast цей велосипед міцний, важить 66 фунтів (30 кг). Максимальна вантажопідйомність становить 264 фунти (120 кг). Повна підвіска Delfast California оснащена всюдихідними шинами розміром 20×3 дюйми, механічними дисковими гальмами, вбудованими світлодіодними ліхтарями та великим кольоровим дисплеєм. Модель оснащена системою відстеження місцезнаходження, блокуванням і розблокуванням через Bluetooth та сигналізацією.

Є центральний двигун Bafang потужністю 750 Вт із максимальним крутним моментом 160 Нм. Цей двигун живиться від літій-іонної батареї на 48 V/20 АH, яка, як стверджується, забезпечує вражаючий запас ходу до 161 км (100 миль) на одному заряді. Щоб повністю зарядити акумулятор, потрібно близько чотирьох годин. Електровелосипед може розвивати швидкість до 28 миль/год (45 км/год) і розганятися від 0 до максимальної швидкості всього за п’ять секунд.

Електричний велосипед буде запущено у продаж через місяць за ціною 2000 доларів. Орієнтовна дата поставки — червень або липень 2023 року. Delfast каже, що відсоток від каліфорнійського доходу піде на підтримку українського опору.